14. Derby drobných exotů

logo derby 201814. otevřené česko – německé Derby drobných exotů pořádané ve spolupráci KPEP a AG Klub se uskuteční v sobotu 9. června v Nymburku, v Moštárně, Tyršova 2/17. Výstava bude jednodenní.

  • Příjem ptáků na výstavu je od 7.30 do 9.30 hod.
  • Posuzování ptáků od 10.00 do 13.00 hod.
  • Pro veřejnost bude výstava otevřena od 13.00 hod.
  • Veřejná dražba od 14,00 do 15,00 hod.
  • Vyhlášení vítězů v 15,30 hod.
  • Ukončení výstavy v 16.00 hod.

Soutěž je vypsaná pro skupiny:

  •  zebřičky, chůvičky, rýžovníci, pásovníci, amadiny Gouldové, ostatní astrildovití ptáci (podle výstavních tříd zveřejněných zde a na stránkách KPEP) ročníků 2017 a 2018.

Pro vystavené ptactvo je potřeba připravit odpovídající množství krmiva.

Výstavní klece, krmítko a napáječku připraví pořadatel.

Poplatek za jednoho ptáka je 35,‐ Kč. Za členy KPEP hradí poplatek klub.

Výstavní třídy a přihlášku najdete na stránkách www.kpep.cz nebo agklub.cz.

Uzávěrka přihlášek je 5. června 2018.

Na přihlášce budete garantovat svým prohlášením zdravotní stav ptáků. Veterinární potvrzení není třeba. Přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Papírovou přihlášku, řádně vyplněnou, odevzdáte při příjmu.

Posuzování ptáků proběhne predikátem, oceněni kokardou budou ptáci ve třídě (alespoň 7 ks ptáků od 3 chovatelů). Vítěz skupiny (alespoň 7 ks ptáků od 3 chovatelů) a vítěz výstavy bude oceněn kokardou i pohárem. Na výstavě bude pokračováno v bodovém hodnocení úspěšnosti chovatelů jako v předchozích ročnících.

Katalog bude pouze v elektronické podobě ‐ zdarma.

Vystavovatelům bude umožněná výměna, nebo drobný prodej, vlastních ptáků v bodovacích klecích maximálně po páru. Po posouzení soutěže proběhne "Dražba drobných exotů", která se řídí "Dražebními podmínkami" Předpokladem k proběhnutí dražby je přihlášení minimálně 7 ks ptáků.

Dokumenty

 

Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu AG klubu zakázáno.