Diskuze o chovu

50. majstrovstvá Španielska 2015

Více
8 roků 9 měsíců zpět - 8 roků 9 měsíců zpět #895 od Makovický
Dobrý deň!
Španielsky klub chovateľov amadín Gouldovej plánuje robiť v Talavera de la Reina neďaleko Madridu 50. výstavu čo je vzdialené zo SR vyše 1800 km. www.google.sk/maps/dir/Bansk%C3%A1+Bystr....8304536!2d39.962884
Pripájam plagát:
Přílohy:
Poslední změna: 8 roků 9 měsíců zpět uživatelem Makovický.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #896 od simanjozef
Dobrý deň.

Ja to len mierne upravím. Je to síce pravda, že je to vyše 1 800 km, presnejšie vyše 2 800 km :)

JS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #897 od vladimir.jaros
Ahoj kolegové,
je to nerozum dělat výstavu v takové tramtárii.
Co mně ale zajímá, zda někdo uvažoval nad leteckou dopravou. Kdysi jsem přemýšlel, že si pojedu do Španělska pro kanáry a letadlo nebylo až tak drahé. Jenom o trochu dražší než auto. Problém nastává, že bez auta na místě to může být komplikace. Další věc kterou jsem řešil jsou ptáci na letišti, jaký platí režim, abych je nemusel pustit v odbavovací hale a místo ptáků bych mohl mít tak maximálně propocené košile.
Taky je zajímavý termín, zdá se, že kolegové z Madridu mají více ptáků a můžou si dovolit hnízdit a vystavovat současně, což je západněji od nás asi normál.
V

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #898 od vitmichal
Zdravím kolegové.
Včera jsem koukal na letenky do Madridu, přes letušku. Nejlevnější vychází na necelých 5.000 Kč se SWISS. Je ale pravděpodobné, že existují i levnější dopravci. Horší je, co potom z Madridu
M.V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #899 od vladimir.jaros
Michale,
pokud netrváš na Swiss, tak se dají sehnat za tu cenu i zpáteční letenky, pravdou je, že místo občerstvení tě leda kopnou do ř... Taky se stalo manželce, že ji zrušili let a dva dny pak byla ubytována někde v hotelu na letišti (Italové - tam slovo opravdu neplatí, jistě znamená možná)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #900 od vitmichal
Vláďo,
tohle byla zpáteční letenka, ale dostanou se asi i levnější. Problém je, že naši do Madridu nelétají - nebo se to alespoň zdá. M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.450 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka