Vážení kolegové.
Uběhl týden od klubové výstavy a je tedy čas k jejímu krátkému zhodnocení, včetně souběžně probíhající členské schůze. Ponechal jsem si týdenní odstup, protože jsem některé věci potřeboval promyslet.
Nevím, zda se výstava povedla. V porovnání s loňským rokem byl vidět výrazný krok vpřed. A to jak v zabezpečení výstavy po materiální a organizační stránce, tak především v kvalitě vystavených amadin Gouldové. To si myslím bylo dostatečně patrné. Oproti prvnímu ročníku se podařilo zabezpečit technicky zázemí – tedy regál, který prošel zatěžkávací zkouškou a to tak, že celkem úspěšně. Do další akce dojde k k vyztužení nosné konstrukce a rozšíření o dva až tři díly, tedy o 4 – 6 metrů výstavní plochy. Jsme tedy v podstatě nezávislí a nemusíme shánět na co postavit bodovačky příště. Zázemí v Moštárně se také zlepšilo, ale zde je ještě stále na čem zapracovat. To je úkolem pro další výstavu. Výrazně se zlepšil příjem a třídění ptáků. Jednak Vláďa Jaroš vymyslel funkční a jednodušší systém a také „brigáda“ z Liberce zabodovala . Bylo znát, že kluci vědí co a jak. Rád bych jim touto cestou ještě jednou poděkoval. Pochopitelně i zde se ještě některé drobnosti dají do příští výstavy vylepšit.