Diskuze o chovu

webové stránky chovatelů AG

Více
9 roků 6 měsíců zpět #660 od vitmichal
Dobrý den.
V předchozím příspěvku Jožka popsal vše naprosto přesně a také velice věcně. Myslím, že lépe se vyjádřit nešlo a jsem za jeho příspěvek velmi rád. M.V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #662 od simanjozef
Ahoj Michale.

Pri dopísaní môjho príspevku som dosť dlho váhal, či kliknem na tlačítko odoslať. Nerád by som viedol zbytočné prázdne reči a riešil skryté odkazy v tlači - časopise. Musím riešiť množstvo iných, pre mňa prioritnejších vecí, ktoré ma živia. Toto je pre mňa vždy len koníčkom. Na druhej strane som toho názoru, že najlepšie sa veci vyriešia priamo, keď sa priamo problém pomenuje. Kde je prečo, tam je aj preto.

JS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Marcel
  • Návštěvník
  • Návštěvník
9 roků 6 měsíců zpět #665 od Marcel
Odpověděl Marcel pro téma webové stránky chovatelů AG
zdravím všechny co jsou on-line

pánečku,
ani jsem netušil jak svým příspěvkem "rozhýbu" diskuzi na fóru.
Z reakcí ale tak trochu tuším. Osobně jsem zastáncem férové rivality a spolupráce.
V práci učím své kolegy/zaměstnance, pakliže budou s konkurencí spolupracovat, budou úspěšnější. Opravdu si to myslím. V popsaném případě asi o žádnou konkurenci nejde. Pravdou ale je, že mám celkem pouze 2 čísla časopisu EXOTA.
4/ročník IX, a 10/ročník XIII. Nevim jestli náhodou, ale v obou jsou články pana MB. Ten starší, má pro mně výpovědní hodnotu 0, a to proto, že jsem se z něj vůbec nic nedozvěděl. Ten druhý je odborně mnohem lepší ale verifikaci a věrnost uvedených dat nedokážu objektivně ohodnotit.
Každopádně koupím-li si někdy EXOTU a bude tam jeho článek, rád si ho přečtu. Vzhledem k tomu, že je to publikace veřejná, můžu chválit či kritizovat.
S pozdravem
mk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 6 měsíců zpět #666 od vitmichal
Dobrý večer.
Rád bych tuto debatu ukončil. Každý z nás je dospělý člověk a má právo zde zveřejnit svůj názor. Za předpokladu, že neobsahuje žádné vulgarismy. Někdo svého práva využil, bez vulgarismů a tak je to v pořádku. AG Klub je otevřeným spolkem, takže do něj může vstoupit kdokoli, kdo projeví zájem a bude se řídit stanovami Klubu. Opravdu zde nejde o konkurenci, každý je přijat stejně. Obráceně ale Klub nemá žádný mechanismus aby někoho ke členství nutil či prosil o jeho vstup. Vítán je každý, se zájmem o chov AG. Michal Vít

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 2 dní zpět #1324 od kunaymarcel

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.517 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka