Diskuze o chovu

Chod klubu

Více
8 roků 7 měsíců zpět #979 od chocholousmartin
Chod klubu vytvořil uživatel chocholousmartin
Zdravím Vás kolegové
Jak jste spokojeni s činnosti klubu?
Za mě, velká spokojenost. Je vidět, že kvalita ptáků jde nahoru. Hlavně v přírodních ptácích, ale i u žlutých je znát pokrok ( škoda jen že u mě je to pořád tak nastejno :unsure: ) a já jsem zrovna ten soutěživý typ :cheer: Ale pořád, aspon pro mě, je lepší začínat odspodu a mít motivaci zlepšovat se, než abych hned byl nahoře a pak spadnout dolů. To se motivace hledá pak hůř.
Dlouho jsem váhal zda vstoupit do klubu či ne. Jednak jsem měl obavy, že bude mít "jepičí život" a pak také, že to "ovladnout" pořád stejní lidé. Ale jsem rád, že jsem se spletl. Dnes jsem opravdu rád, že tu jsem aktivním členem. Jednak se člověk potkává s lidmi, kteří mají "stejné postižení" a máme si co říct a hlavně i po těch x letech co guldy chovám se dozvýdám zajímavé věci. Není tu nikdo koho by se člověk bál oslovit, nebo si "hrál na mistra světa" at má 1 či 50 párů. A také jak jsem již řekl, jsem soutěživý typ co rád jde kupředu a nechce stát na místě či couvat.
Nemám moc rád dlouhé monology, tak už budu končit větu :)
Já Vám to říkal, že až najdu to červené tlačitko na přihlašení tak pusu nezavřu :whistle:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 7 měsíců zpět #980 od limpouchvojtech
Odpověděl limpouchvojtech pro téma Chod klubu
Zdravim všechny dnes podruhé, asi jsem taky jako Martin konečně našel to červené tlačítko.Plně stvojím názorem Martine souhlasím,mám z chodu klubu moc dobrý pocit i z jeho aktivních členů,takže za mě hodně dobrý.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 7 měsíců zpět #981 od dvorakjiri
Odpověděl dvorakjiri pro téma Chod klubu
Zdravím všechny
Já sem si taky než sem vstoupil do klubu říkal jestli to není zbytečný dělal sem si to po svém a nějak mě to stačilo pak sem to ale zkusil, no musim říct že toho vůbec nelituju klub funguje perfektně a pořád jde nahoru a pevně věřím že pořád půjde navíc je tady s kym pokecat dozvědět se spousty novinek vyměnit si spousty zkušeností za což děkuji J.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 7 měsíců zpět #984 od chocholousmartin
Odpověděl chocholousmartin pro téma Chod klubu
Zdravím,
konečné rozhodnutí, že vstoupím do klubu ( takový ten pomyslný jazíček na vahách) padl po návštěvě u Rosti Petříka. Tak nějak jsem potřeboval vědět, že tam bude zastoupení všech věkových kategorii, jak mladí začínající chovatele, tak i ti zkušení chovatele. Ono by to asi nemělo ani smysl, hlavně budoucnost. Takže díky Rosťo !! :cheer: Ale to už jsem druhý vlastně kdo ti děkuje a koho si tak ovlivnil ;)
Jinak mužu návštěvu u kolegy Rosti Petříka jen doporučit, je na co se divat. Akorát musíte počítat s tím, že ke slovu se dostane jen sporadicky :cheer: :cheer:
Hezký den

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 7 měsíců zpět #1000 od vitmichal
Odpověděl vitmichal pro téma Chod klubu
Zdravím kolegové.
Pokud jde o AG Klub, stál jsem při jeho založení. Také jsem nějakou dobu přemýšlel, zda má smysl jej založit. Po třech letech činnosti začínám věřit tomu, že to smysl mělo. Ne vždy to bylo, a pochopitelně i bude, lehké nebo jednoduché. Mám radost z nových členů, kteří mají chuť do chovu guldiček a velkou radost mám hlavně z mladších kolegů. To je budoucnost chovu. Moji snahou v rámci Klubu, je, aby se Ti mladší nebo začínající členové cítili v klubu dobře. Kdysi jsem zažil, že mě nejmenovaný, renomovaný chovatel drobotiny, v podstatě, "vyhodil" od branky, aniž bych se stačil vyjádřit, proč jsem k němu přijel. Za nějaký rok, to už jsem byl mezi chovateli známější, jsme u toho samého chovatele seděli v družném rozhovoru a situace se opakovala. Pouze ten "vyprovozený chudák" byl jiný. Nedalo mi to a připomněl jsem mu, jak i mě takto před lety vyprovodil. Naštěstí to vzal dobře, s nadhledem. Ale od té doby se snažím, pokud mohu, začínajícím chovatelům poradit i pomoci. Bylo to takové poučení z mezilidských vztahů.
Atmosféra každé organizace, Klub nevyjímaje, je obrazem jejích členů. Vláďa Jaroš říká, že vždy je to hlavně o lidech a ptáci jsou tou spojnicí, která nás svedla dohromady. Myslím si, že má pravdu. M.V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.403 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka