Diskuze o chovu

Granule Nutribird

Více
8 roků 2 měsíců zpět #1280 od chocholousmartin
Granule Nutribird vytvořil uživatel chocholousmartin
Zdravím kolegové,

Chtěl bych se zeptat zda někdo nemáte zkušenost s granulovým krmivem Nutribird C15 a C19?
Je určeno pro kanáry, evropské a tropické ptactvo. Složením by mělo pokrývat denní dávku potřebých látek. C19 je určeno pro chov a odchov.
Přiznám se, že jednou jsem je už měl, v dobách kdy jsem měl chov červených kanárů, ale než jsem stačil " pořádně" je na to naučit, s chovem jsem zkončil.
Nejedná se zrovna o laciné krmení, ale víme všichni, že ne vždy je cena určující v poměru výsledek.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 2 měsíců zpět #1285 od simanjozef
Odpověděl simanjozef pro téma Granule Nutribird
Dobrý večer.

Ja osobne s týmito prípravkami skúsenosti nemám. Avšak poznám jedného chovateľa, ktorý sa dal na politiku :( , čo to použil. Vtáky to nechceli brať a keď 15 dňovým mláďatám padali krúžky z nôh, tak to nechal tak. Myslím že mláďatá z tohto prešli aj hnačkou.
Doporučujem nešpekulovať.

JS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 2 měsíců zpět #1286 od vladimir.jaros
Odpověděl vladimir.jaros pro téma Granule Nutribird
Zdravím Vás,
každý výrobce granulí napíše, že je vše vyvážené a v souladu s přírodou. Co na tom, že nezná potřeby jednotlivých druhů, je to prostě vyvážené a hotovo. Granule jsou podobně jako u psů jenom obchodním modelem. Znám taky takového propagátora, je to ale falešné. Třeba u zmiňovaných kanárů existuje snad 6 základních směsí pro jedno období. Každá má opodstatnění, ale nakonec někdo vyrobí amarouny a řekne tohle je to pravé, protože obsahuje všechny běžně zmiňované atributy (ty které nikdo pořádně nezná).
V

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
8 roků 1 měsíc zpět #1310 od sokalaroland
Odpověděl sokalaroland pro téma Granule Nutribird
Ahoj kolegové. Tak C19 používám v chovu asi 3 roky. Vždy ji přimíchám do směsi zrnin a množství asi takové, jako nigru. Někteří ptáci to berou a nezbude ani granulka, někteří se toho ani netknou. Dávám jim to jako zpestření. Po veterinární stránce jsem s tím neměl problém, v chovu jsem to začal užívat na základě rady jednoho starého chovatele jiné drobotě.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.386 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka