Diskuze o chovu

Poplatky za vystavování v zahraničí

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1454 od vladimir.jaros
Kolegové,
dnes jsem něco hledal a do oka mi padl jeden dokument. Někteří z Vás to již mají vyzkoušené, ale pro zbytek bude jistě zajímavá informace o výši klecného na zahraničních výstavách.
Tady je příklad z italského mistrovství.
Jednotlivci platí 9 EUR/ks a u kolekcí je drobná sleva 30EUR/4ks. To ale není vše, ještě je tam poplatek za startovné 12 EUR. Takže suma sumárum za 7 ks a jednu kolekci 105EUR. Peníze dopředu asi deset dnů.
To pak jistě pořadatel může zakoupit opravdu velké poháry a kokardy a možno i vypsat prémie.
Nehodnotím jenom konstatuji.
zdroj:http://canarinigialli.skyrock.com/3.html
http://canarinigialli.skyrock.com/photo.html?id_article=3265595802&id_article_media=57715415

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1457 od simanjozef
Ahoj Vláďo.

Sú to dobré pálky. V našich končinách ťažko predstaviteľné. Európska výstava máva nižšie poplatky.

Ak sa mi bude chcieť (čo sa mi asi nebude), odfotím poháre a kokardy napr. na klubovej výstave kanárov v Nitre. Bude pri celoštátnej výstave drobných zvierat. To len pre ilustráciu, že výška poplatkov nemusí byť symetrická s kvalitou prémií.

Samozrejme, nejakú fotku "krásneho" postavového kanára urobím :)

JS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1458 od vladimir.jaros
Jozef, pokud si vzpomínám, je poplatek na klubové výstavě v Nitře pro členy bez klece 3 Eurá, a pro nečleny 6 EUR. S klecí je to 1 EUR. U nás 0, To je ten rozdíl. Jinak by bylo cca 150 EUR na poháry navíc nebo lepší chlebíčky.
A mimochodem na velikost pohárů a barevnost kokard již nemám žádný vliv. Takže na pokladníka.
Do Nitry se chystám, tak fotit nemusíš.
Tak dovi dopo atd
V

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.400 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka