Diskuze o chovu

Napaječka s kuličkou zkušenosti?

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1465 od chocholousmartin
Zdravím kolegové,
zajímalo by mě, zda někdo nepoužívá tyto napaječky nebo nemá zkušenost s nimi?
Upřímně jsem je snad u nikoho v chovu neviděl, tady ani v zahraničí. Na jednu stranu mi příjdou "praktické", že se do nich nebudou dostávat zbytky krmení ( nebo si to aspoň myslím), ale nějak si nedovedu představit jak se tyto napaječky čistí???
M.CH.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1466 od simanjozef
Dobrý deň.

Videl som ich v aj chovoch gúld u zahraničných chovateľov. Musím povedať, že som nad nimi veľmi nerozmýšľal, nakoľko mám tiež neistotu ohľadom ich čistenia. Niekde som počul, že sa môžu používať len na čistú vodu, nakoľko pokiaľ tam sa naleje vitamínový roztok pôvodom z prášku, tak pokiaľ sa tam objaví jedna nerozpustená častica prášku, nalepí sa na guličku a celá napájačka je razom prázdna a pod napájačkou ..... Istotu pri prijímaní vitamínov mám len vo vode.

JS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
7 roků 5 měsíců zpět - 7 roků 5 měsíců zpět #1467 od chocholousmartin
Zdravim,
To je docela zajimavé s těmi vitaminy v těchto napaječkach.....i to je docela mozné. Upřimně jsem na tom stejně, že preferuji vitaminy do vody.....jistota, že se dostanou tam kam maji. Ale davám vitaminy a dalši preparáty v tekutém stavu ( Vimi ) takže s tím bych problém asi neměl....spiš mi nejde moc na rozum jak se tyto napaječky čistí.....
M.CH.
Poslední změna: 7 roků 5 měsíců zpět uživatelem chocholousmartin.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1468 od simanjozef
Dobrý deň.

Možno sa čistia celkom jednoducho - výmenou :)

JS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
7 roků 5 měsíců zpět #1469 od chocholousmartin
:cheer: :cheer: tak to by bylo docela drahé čištěni ( jsou cca tak 4x dražši než běžná napaječka ). Ale třeba to nakonec nebude tak složité.....vždy když člověk hledá složité řešeni, pozná, že řešeni je pravě zcela jednoduché.....uvidime, třeba se přidá někdo kdo tyto napaječky ma a vysvětli nám to..... ;) nebo si to chce odzkoušet osobně.
M.CH.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.446 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka