Diskuze o chovu

Hromadné objednávky

Více
6 roků 9 měsíců zpět #1630 od Tomáš Petržela
Zdravím všechny členy. Již dříve jsme rozebírali s Rolandem, že by se mohla udělat hromadná objednávka na krmivo a docílit tak třeba lepší ceny. Problém asi bude kdo a jak čím krmí. Co vy na to??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #1631 od vitmichal
Odpověděl vitmichal pro téma Hromadné objednávky
Ahoj kolegové.
Považuji tento nápad za hezký, ale těžko realizovatelný. Jednak řada členů krmí jiné značky krmiv a také jsou členové "rozptýleni" po celé republice i na Slovensku. Je pak velmi složité zorganizovat objednávku, respektive dodávku.
Objednávku, která by snížila cenu Klub neudělá. Beru směsi od Versele Laga již řadu let. Společně se mnou je berou Rosťa, Vojta Limpouch, Roman Veselka, občas Honza Procházka, když něco potřebuje i Vláďa Jaroš. Dále pak mám ještě asi 5-6 kamarádů / odběratelů krmiv pro papoušky. Za ta léta jsem dostal jednou slevu, kterou mám doposud, ale ta není nijak výrazná. A to ještě jenom proto, že jsem křičel, protože za lepší cenu jsem to mohl nakoupit v Německu. Tak mi firma srovnala ceny. Množstevní slevy se v tomto oboru dávají ne za metrické centy, ale tuny. Cena směsi pro australské pěnkavy nás vyjde na cca 750 Kč / 20 kg pytel, včetně dopravy. Ceny jednotlivých komponentů, které také bereme jsou velmi proměnlivé. Zde záleží na mnoha faktorech, ale jenom pro příklad. V loňském roce stál pytel (20 kg) japonského prosa cca 1.200 Kč, letos stojí cca 750 Kč. Kolik bude stát po letošní sklizni si nedovedu představit. A tak je tomu u většiny komponentů. Snad pouze lesknice a bílé proso mají stabilnější cenu, která se pohybuje v rámci desetikorun.
Pokud by měl někdo ze členů zájem, poskytnu mu adresu na dodavatele nabídky Versele Laga ( zastoupení pro ČR). Požadují pouze živnostenský list na obchodní činnost (nákup a prodej zboží). M. Vít

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.364 sekund

Foto a video

Image

Doporučujeme

voliery zelinka

Firma Voliéry Zelinka 

  • široký sortiment krmení pro exotické ptactvo od renomovaných výrobců
  • kompletní sortiment příslušenství 2GR
  • materiál pro stavbu voliér
  • a mnoho dalších produktů pro chov exotických zvířat

to vše za příznivé ceny

celý sortiment prohlížejte zde:

www.volieryzelinka.cz

Odkazy

KPEP Klub přátel exotického ptactva

KCHZCR Klub chovatelů zebřiček České republiky

SCHEPL Spolek chovatelů exotického ptactva Liberecka